Salon kosmetyczny Kącik Urody Opoczno

O mnie

Nazywam się Małgorzata Kupis. Jestem dyplomowaną kosmetyczką, a także wizażystką/stylistką. Stale korzystam ze szkoleń poszerzających moją wiedzę na temat zabiegów, oraz preparatów kosmetycznych, by być na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na rynku. Zamiłowanie do kosmetyki posiadam od zawsze. Pielęgnacja urody oraz wydobywanie z niej tego co najpiękniejsze stanowi moją wielką pasję, dlatego też w każdy wykonywany przeze mnie zabieg wkładam cząstkę swojego serca. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, bo przecież każda osoba jest inna i wymaga nadzwyczajnej uwagi.

Kosmetyką profesjonalną zajmuję się od 5 lat. Kiedy tylko ukończyłam liceum ogólnokształcące, rozpoczęłam naukę na kierunku technik usług kosmetycznych. Po dwóch latach zdobyłam dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Pragnęłam jednak wzbogacić moją wiedzę o wizaż i stylizację i tak zdobyłam specjalizację w tym kierunku. Odbyłam praktyki w salonie kosmetycznym ANABELLA, pracowałam także w studio urody ELLIS gdzie otrzymałam cenne doświadczenie.

Niezwykłym powodzeniem cieszy się wśród moich klientek nie tylko tradycyjna kosmetyka, ale także stylizacja paznokci oraz makijaże na różne okazje. Aby zrealizować moje największe marzenie otworzyłam własny gabinet kosmetyczny dzięki czemu jeszcze bardziej mogę poświecić się mojej pasji i wciąż rozwijać się w tym kierunku. Stosowne wykształcenie i profesjonale wykonywanie każdego zabiegu wzbudza zaufanie mojej klienteli i jest podstawą do budowania długotrwałej relacji. W moim „Kąciku Urody” znajdziesz duszę i serce włożone w każdy zabieg kosmetyczny. Kosmetyka jest stworzona dla pielęgnacji i podkreślenia naszej wyjątkowej urody. Oferuję Tobie mój czas, wiedzę, zdolności, dobrą poradę, uczciwość, oraz pozytywną energię i uśmiech.

Zadzwoń i umów się na wizytę:
794-995-941

Kącik Urody, ul. Spacerowa 1A, 26-300 Opoczno - Mapa dojazdu:

Salon kosmetyczny na mapieSalon kosmetyczny na mapie mobile